UZ | RU | EN    

1 2
 
«Oktyabr 2017»
DuSeChPaJuShYa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     










Axborot resurslari


Saytga ovoz bering

A'lo
Zo'r
Yaxshi
Bo'ladi
Bo'lmaydi
Natijalarni ko'rish
Davlat ramzlari







Institut strukturasi

  1. Rektorat
    1. Rektor – Saliyev Ergash Alibekovich
    2. Ma'naviy va ma'rifiy ishlar bo'yicha prorektor - Alimov Narmurat Nasirovich
    3. O'quv ishlar bo'yicha prorektor – Sattarov Sergey Abudiyevich
    4. Ilmiy ishlar bo'yicha prorektor – Shadmonov Erkin Sherkulovich
    5. Akademik litsey va kasb-hunar kollejlari bilan ishlash prorektori – Parsaxanov Abduqobil
    6. Moliya va iqtisodiyot ishlari prorektori – Matniyazov Bakdurdi Ibragimovich
  2. Markaz va bo'limlar
    1. Axborot texnologiyalari markazi - Djamalov O'tkir Ilxamovich
    2. Axborot resurs markazi - O'ralov Shuxrat Qo’chqarovich
    3. O’quv-uslubiy bo’limi - Ko’chimov Abdujamil Hamraqulovich
    4. Ma’naviyat va ma’rifat bo’limi - Rashidova Baxti Yaxyayevna
    5. Ichki nazorat va monitoring bo'limi - Eshbekova Sanobar Omonliqovna
    6. Xodimlar bo'limi - Sayidov Jasur Ziyadinovich
    7. Xalqaro aloqalar bo’limi - Yarbabayev Azamat Asrorovich
    8. Magistratura bo'limi -
    9. Ilmiy bo'lim - Usmanov Salaxdin Aliqulovich
    10. Marketing bo'limi - Meliyev Ibragim Ibaydullayevich
    11. Devonxona - Xodjimurotov Sherzod
    12. Akademik litseylar va QXK - Hotamov Jahongir Abdumalikovich
    13. Reja-moliya bo’limi - Akramov Alisher Abrorovich
    14. "Kamolot"YoIH boshlang'ich tashkiloti - Raxmonov Raxmonali
  3. Fakultetlar
    1. Avtotransport fakulteti - Saidaxmedova Nodira Ilxomovna
    2. Sanoat texnologiyalari fakulteti - Aynaqulov Muxitdin Abduxamidovich
    3. Binolar va muhandislik inshootlari injiniringi fakulteti - Berdiqulov Azzam Mardonovich
  4. Kafedralar
    1. Kasb ta’limi - Aliqulov Saloxiddin Turdimurodovich
    2. Yer usti transport tizimlari - Adilov Oqbuta Karimovich
    3. Transport tizimlarni boshqarish - Abdunazarov Saidaxmat Abdumalikovich
    4. Avtotransport ekologik xavfsizligi - Tirkasheva Muqaddas Baxromovna
    5. Kimyoviy texnologiya - Pozilov Mamajon Narziqulovich
    6. Yengil sanoat texnologiyasi - Muxtorov Botir Abdusattorovich
    7. Elektroenergetika - Yuldashev Urishbay
    8. Umumtexnika fanlari - Egamnazarov G’ayrat G’aybullayevich
    9. Bino va inshootlar qurilishi - Asatov Nurmuxammat Abdunazarovich
    10. Muxandislik kommunikatsiyalari - Bobomurodov Umirqul Sattarovich
    11. Avtomobil yo’llari - Xamroqulov Ravshan Djabbarovich
    12. Metrologiya va standartlashtirish - Islomov Ropijon Raxmonqulovich
    13. O’zbekistonda tarixi va ijtimoiy fanlar - Bobanazarova Jamila Xolmurodovna
    14. Jismoniy tarbiya - Yusupov Qosim Yasinovich
    15. Xorijiy tillar - Baysariyev Nosir Xolmuminovich
    16. Oliy matematika - Musayev Abdumannon Ochilovich
    17. Informatsion texnologiyalar - Tavboyev Sirojiddin Axbutayevich

OO'Y reyting